Energetické zářiče

Pořiď si obraz, který dělá víc než jen zdobí 🙂

Co je zářič a s čím ti může pomoci?

Zářiče jsou obrazy, jejichž důležitou součástí jsou krystaly a/nebo symboly, případně další oživující prvky (v tom mém případě jsou to např. barevné třpytné prášky). Nesou léčivý záměr cílený na konkrétní problém ve tvém životě. Svým vyzařováním na jemných úrovních ovlivňují prostředí a energetický systém toho, kdo se v něm nachází. Pozvolna harmonizují, přinášejí podporu anebo rozmělňují případné bloky.

Příprava na cestu do tvého domova

Před samotným odesláním koncovému majiteli každý obraz energeticky čistím a usměrňuji záměr v něm obsažený. Díky tomu se můžeš s obrazem lépe spojit a navzájem se hlouběji s ním poznávat bez nežádoucích vrstev cizích energií.

Po obdržení obrazu se s ním doporučuji přivítat a jednat s ním tak trochu jako s novým domácím mazlíčkem 🙂 Sám za sebe jej požádej o to, co si přeješ, aby ve tvém domově podporoval – vyjádři mu své přání vlastními slovy, otevři mu své srdce. Není to nutné, ale pamatuj, že obrazy jsou živé a na jiné úrovni mají své vlastní vědomí. Proto je vždy velice dobré k nim tak přistupovat.

Rámování standardně není součást dodání a tak si můžeš individuálně zvolit vhodný materiál i odstín podle zařízení prostoru, jehož se stane součástí. V případě zájmu mohu nechat obraz rovnou zasadit do základního rámu.

Jak se o zářič starat?

Zářiče doporučuji umístit na místo ve tvém domově, kam nejvíce dopadají sluneční paprsky. Sluneční světlo totiž rozvibruje barvy a roztančí třpytivý poprašek. Zatímco jeho záře nabije obraz energií a aktivuje léčivé účinky použitých krystalů.

Jak už jsme si řekli, zářič je skoro jako živý mazlíček a proto je potřeba o něj podobným způsobem pečovat. Jednou za čas by se měl zářič energeticky očistit a tím "resetovat" - úplně jednoduše stačí zapálit vhodnou silici a obraz nechat projít rituálním dýmem (vykuřovadlo, případně poslouží i obyčejné vonné tyčinky). K tomuto brzy napíšu blogový článek s jednoduchým návodem a nějakými tipy, do té doby jsem ti neustále k dispozici na e-mailu.

S čím ti zářič pomůže?

  • Léčení na různých úrovních
  • Harmonie ve vztazích
  • Sebereflexe, sebepoznání
  • Rozvoj inspirace, kreativity
  • Podpora ženství/mužství

 A mnoho dalšího, cokoliv co cítíš, že potřebuješ ve svém životě poladit...

 Zářič si můžeš vybrat z variant:

  • abstraktní, který tě bude oslovovat svými barvami
  • anebo ti vyjeví konkrétní tvář tvého patrona a strážce

K vytvoření osobního léčivého obrazu, ideálně potřebuji znát tvé jméno a datum narození. To proto, že tyto údaje v sobě nesou zakódovanou informaci o tom, kdo jsi. Tu ti v podstatě vrátím v pro tebe smysluplnější podobě jako obraz. Nejen že tedy ponese zprávu o tvé duši, ale také poselství od tvých andělských strážců, kteří energii obrazu správně nasměřují tam, kde ji budeš na své cestě nejvíce potřebovat.

Zářiče z olejových barev

Zářiče digitální malba

Zářiče se strážci a patrony

Cena za energetický zářič na míru je jednotná s tím, že se může jednat buď o tisk na plátno anebo olejomalbu, s krystaly anebo bez nich. Více informací o ceně a zhotovení najdeš zde <<<