Obrazy, ilustrace a omalovánky

Nakoukni do archivu mé výtvarné tvorby...

...a zjisti, co mohu vytvořit pro tebe

www.katerinapolcanova.cz-víla

Na zakázku maluji léčivé energetické obrazy na míru, ilustruji vaše příběhy a projekty, maluji portréty lidí i zvířat či cokoliv podle individuálních požadavků. Pokud máš zájem o svůj vlastní obraz, ilustraci nebo jinou spolupráci, napiš mi a domluvíme se na detailech:

Ceník služeb

Orientační nabídka mých ilustrátorských služeb

Chci vědět víc

Rychlomalovánky

Jsi zvědavý, jak vznikají mé postavy a světy? Mrkni se na rychlomalovací ukázku.

Mrknout se

Jak a co nejraději maluji?

K malování mě vede má bujná fantazie, která si ráda hraje jako dítě - volně a do hloubky. Jsem umělecký samorost a můj rukopis se utváří přirozeně, vyvíjí se a dospívá s každým dalším obrazem. Nenásleduje žádnou určitou formu, jde si svou vlastní cestou.

Všeobecně pro mě výtvarná tvorba nikdy nebyla o dokonalém zvládání techniky, jako spíš o co nejlepším využití k poznání, pochopení a harmonizaci sebe sama a světa, v němž žiji.

Mé obrazy jsou výsledkem nejen kreativního snažení, ale také duševní harmonizace. Procesem vědomého tvoření totiž ulevuji svému nitru od zátěže a probíhající harmonizace se zároveň zapisuje do hmoty, kterou v tomto procesu vytvářím (do obrazu). Tak je možné tuto očišťující energii později sdílet dál tam, kde je zapotřebí.

Většina mé volné tvorby více či méně metaforicky vyjevuje různé vzpomínky z historie Země a božství v nejrůznějším pojetí... Nejvíce miluji víly, elfy a jiné mytologické, záhadné postavy. Baví mě vizualizovat kouzla a magii pomocí barev a čím dál tím více také cítím potřebu zapisovat do svých obrázků symboliku, z níž se dají vyčíst celé příběhy...

  • Ilustrace a portréty

Maluji hlavně digitální ilustrace pomocí tabletu. Stejným způsobem tvořím také portréty na zakázku. Výsledné PNG se však může použít různými kreativními způsoby: k tisku na plátno nebo na jiný textil, ať již k ozdobě domova (obraz, hrneček, povlečení...) nebo sebe sama (šátek, triko...), dá se použít k marketingovým účelům například jako vizitka nebo plakát, k použití na webu a - abych nezapomněla - k prohloubení atmosféry knihy.

  • Omalovánky

Vytvářím sebepoznávací omalovánky (Sebepoznávánky a Avalonia), které tě mohou doprovázet na tvé cestě k sobě. Některé mé ilustrace, které již splnily svůj účel, můžeš zdarma stáhnout v omalovávací podobě a dotvořit si je po svém. Také si můžeš nechat vytvořit podle fotografie vlastní originální omalovánku.

  • Energetické zářiče

Zářiče jsou obrazy, jejichž důležitou součástí jsou krystaly a/nebo symboly. Nesou léčivý záměr cílený na konkrétní problém ve tvém životě. Svým vyzařováním na jemných úrovních ovlivňují prostředí a energetický systém toho, kdo se v něm nachází. Pozvolna harmonizují, přinášejí podporu anebo rozmělňují případné bloky.

  • Olejomalba

Fyzické malbě se věnuji jen zřídka, nicméně se jí nestraním. Olejkami teď však maluji pouze energetické zářiče (viz výše).

Více o mě a mé tvorbě se dočteš zde. Na příkladu své vlastní cesty ti přináším inspiraci, jak lze malování používat nejen k potěšení a relaxaci, ale také k podpoře svého niterního rozvoje a tím k celkovému rozradostnění všedního života.

Výběr z mé tvorby...