Portréty

Zachyť navždy to, co tebe dělá tebou a nech to zářit do světa.

V čem je kouzlo portrétu a jak si ho pořídit?

Kouzlo portrétů

Podobizna je sice ústředním motivem portrétu, kdy pozadí a vše ostatní hraje pouze vedlejší roli, avšak stejně důležitou. Protože prostředí v němž se nacházíme nás hodně ovlivňuje, nejen že je možné, ale přímo doporučuji si skrze obraz začít plnit své sny - čím toužíš být obklopen, co chceš vyzařovat? Při tvorbě portrétu se mi naskytuje jedinečná příležitost proměnit tě v kohokoliv a zasadit tě kamkoliv. 

Stejně jako pozadí to může být cokoliv jiného - oblečení, nebo účes atd. - skrze co si můžeš přidat to, v čem ti tepe srdce, ale co ti v reálném životě schází. V zrcadle vídáš každý den totéž, odraz své tváře. Někdy je krásná, jindy se zdá unavená. Obraz však je však něčím víc, malým krůčkem do fantazie, odrazem tvého nitra. Vždy zářící svým nejjasnějším světlem.

Miluji když obrazy zachycují to, co nás dělá námi a září to do světa. A to jde mnohem dál za vnější fyzický vzhled. Na obraze se můžeš stát například něžnou vílou nebo hrdou královnou, kterou jsi ve skutečnosti uvnitř. Takový portrét ti kromě krášlení domova podvědomě pomáhá dostat se tam, rozvíjet tvé světlo.

Jak se portrét vytváří?

K vytvoření portrétu potřebuji (pokud možno kvalitní) fotografii, podle které má vzniknout. Může být barevná i černobílá, která v obraze dostane nové zářivé barvy. Na fotografii jsi nejdůležitější ty (nebo ten, pro koho se portrét maluje) a tak si nemusíš lámat hlavu s nepěkným pozadím - to se v obraze přizpůsobí tvým přáním.

Jako podklady pro obraz můžeš zadat vícero fotografií či obrázků, na jejichž základě vytvořím jednotný koncept. Čím více informací mi poskytneš, tím spokojenější budeš s výsledkem 🙂

Rámování standardně není součást dodání a tak si můžeš individuálně zvolit vhodný materiál i odstín podle zařízení prostoru, jehož se stane součástí. V případě zájmu mohu nechat obraz rovnou zasadit do základního rámu.

Ukázka portrétu ve stylu medailonku pro využití např. v podnikání:

katerinapolcanova

K čemu portrét?

  • Originální dekorace, kterou nikdo jiný určitě nemá
  • Dárek pro milované, který říká víc než tisíc slov
  • Oduševnělý rozvoj osobní image nebo značky

Druhy portrétů

  • osobní portrét
  • svatební portrét
  • autorský medailonek
  • potrét zvířete
  • obraz místa či budovy
  • ...cokoliv dalšího tě napadne

Autorský medailonek se využívá např. v knihách nebo na webu u informací o autorovi, ale lze i kdekoliv jinde. Samozřejmě konkrétní design je zcela na přání (zda celá postavička nebo jen tvář, rámeček nebo bez, barvy, atd atd...)

Cena za portrét je jednotná a vždy se jedná o digitální malbu na plátně - s výjimkou autorského medailonku, který dostaneš jako .PNG

Více informací o ceně a zhotovení najdeš zde <<<