Svět plný barev v novém

Barevný web s duší o barvách a duši oblékl nový kabátek. Už delší dobu potřeboval nový, protože ze starého již odrostl. Je teď přehlednější a lépe reprezentuje mou energii. Kromě nového vzhledu se můžeš postupně těšit ještě na další novinky. Na jaké přesně?

Blog pro ženy, které zajímá cesta kněžky

Články o pohanských – především slovanských a keltských – bozích a bohyních, o předcích a jejich tradicích, o tom, co osobně zažívám a co řeším na cestě kněžky… Stejně tak ti budu přinášet tipy a inspiraci, jak v sobě probouzet dávnou moudrost a jak ji smysluplně zařadit zpět do každodenního života.

Obrázkový e-shop pro bohyně

Ze stejného soudku jako se budeš dozvídat informace na blogu, u mě budeš nacházet nové ilustrace a obrazy: s bohy a bohyněmi slovanského nebo avalonského kola roku, s mytologickými a pohádkovými postavami z našeho či britského folkloru… Hotové tematické ilustrace pak budeš moci pohodlně zakoupit v různém zpracování →

  • Obrazy na plátně
  • Omalovánky
  • Drobnosti – plakáty, magnetky, záložky, kartičky,…
  • Oblečení a doplňky s ilustrovanými potisky – oblečení, tašky, polštářky,…
  • Knihy a e-booky – literární tvorba u mě jde ruku v ruce s výtvarnou činností. Inspiraci, kterou mi přináší život na cestě kněžky, mě baví sdílet spolu s kreativní částí v podobě ilustrací nebo omalovánek.

Pokud náhodou pracuješ v tiskárně, která pomáhá podobné produkty tvořit, tak se mi ozvi, protože jak je vidět, budu potřebovat vhodného partnera pro dlouhodobou spolupráci 🙂

Co už je hotovo a co ještě zbývá?

  • Web se už pyšní novým designem.
  • Spolu s tím je na řadě přerod mé knihy o kněžkách a Avalonu v realitu. Posledních ani ne 10% přípravy knihy je snad komplikovanějších, než předchozích 90. Po krkolomném ročním putování se však schyluje k brzkému zdárnému konci.
  • Po skončení práce s vydáním se začnou rodit nové články a obrazy. Už nějaký ten den ke mně začínají přicházet a chtějí pustit ven, takže se začnou nejspíš objevovat dřív, než se naděješ.

Poslední rok u mě byl celkem chaotický. Děly se změny, pak se usazovaly, aby se mohly rozjet další a znovu dokola. Jsem za ně neskonale vděčná, neboť všechny mě posouvají blíž k mému vysněnému životu. Jenže zároveň se stejný chaos dočasně vyskytl i v mém podnikání a tvorbě.

Možná ještě chvíli potrvá, než najdou svoje místo a zapadnou všechny dílky skládačky. Každý den dělám jednotlivé kroky ke konečnému výsledku, ale jen některé jsou vidět hned, zatímco většina z nich se nejprve zdá být neviditelná. Jak se říká, (stejně jako víno) vše má svůj čas a já se už naučila s ním příliš nemanipulovat a být trpělivá.

Věřím, že zde brzy najdeš mnoho zajímavé inspirace a načerpáš nové znalosti, které tvůj život obohatí o další – zcela kouzelný – rozměr.

Mezitím mě potěší, když mi napíšeš něco pěkného. Třeba i jen tak, ale největší radost mi uděláš, když mi dáš vědět, co se ti u mě nejvíc líbí anebo co tě nejvíc zajímá ve vztahu k mému tématu?

Kateřina Polčanová

Jsem umělkyně na cestě kněžky. Jsem tu od toho, abych inspirovala lidi k návratu ke svým kořenům, ke své podstatě.

Mým nástrojem je umění, především vizuální (ilustrace a obrazy), ale ráda tvořím také pomocí slova a hlasu. Mým tvůrčím i životním pohonem je zkoumání a rozvoj sebe sama. Propojení obojího – talentu a vášně – mě přivedlo k ještě hlubší vrstvě zdroje poznání i inspirace současně.

Otevřel se mi svět kouzel, plný hojivé moudrosti, odemykající paměti duše: svět předků a jejich pradávných tradic.

Baví mě odhalovat dlouho zapomenuté pravdy, protože tím odkrývám dlouho zapomenuté části svého vlastního nitra. Pomáhá mi to uvědomovat si starobylá zranění, která dosud působí v mém životě. Znovu mám v rukou plnou moc je zahojit a kreativně utvářet celý svůj život.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvé osobní údaje použiju pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů