Výsledky soutěže o avalonské omalovánky

Začaly nám prázdniny a spolu s tím skončilo vybarvování obrázku do soutěže o chystané omalovánky. Zde se dovíš, jak to celé dopadlo…

Jak soutěžení probíhalo?

Nejprve jsem vám ukázala výběr několika mála obrázků, které budou součástí připravované knihy. Z nich jste si sami vybrali ten, který se vám líbí nejvíce a bude se v rámci soutěže vybarvovat.

Tak se ústředním maskotem soutěže stala Chalice Well, která je sama o sobě jedním z hlavních zástupců moderního Avalonu. Zatím je však ode mně k dispozici samotný obrázek bez popisu, a tak většina nejspíš neměla příliš tušení, co že to vlastně vybarvuje (kromě drobné nápovědy).

Dohromady se do soutěže sešlo 16 různých úhlů pohledu na toto místo – jeden magičtější než druhý.

Výběr vítězných obrázků

Původně jsem myslela, že pro mě bude snadné vybrat nejkrásnější vypracování zadání, ale… to jsem ještě nevěděla, jak moc skvělí jste! 🙂

Každý obrázek mi svítil do očí, přecházel barvami a poutal jinými detaily. V jednu chvíli jsem při hodnocení zjistila, že uplynulo několik hodin a namísto, abych měla vybrané nejhezčí obrázky, více a více mne do sebe každý jednotlivec pohlcoval. V každém se zkrátka našlo něco, čím přesahoval ostatní. Do každého bych mohla koukat hodiny a jen se kochat a nechat se nabíjet.

Došlo mi, že takhle vítěze nevyberu. Jasně, mohla jsem se do toho položit více technicky a studovat individuální volbu barev, způsoby vybarvování a detaily nedetaily… ale o tom pro mě malování není. Je o kouzlení, o empatii, o lásce – a to je něco, co jste podle mě dokázali všichni.

Proto jste pro mě v tomto směru vítězové všichni. No jo, jenže jakápak by to pak byla soutěž, že? 🙂

Vyhodnocení soutěže

Z toho důvodu jsem nakonec přešla k záložnímu řešení. Trochu jsem se odklonila od původního plánu, ale tak už to v životě bývá, že plány se mění. Všichni jste do vybarvování vložili stejnou míru své energie a tak by ode mě nebylo fér přijít a rozumově říct, kdo je lepší.

Abych stanovila výherce, přistoupila jsem nakonec k losování, kterému jsem se chtěla na začátku vyhnout. Jak se ale ukázalo, je pro mě navzdory očekávání mnohem smysluplnější. Doufám, že se na mě nebudete dlouho zlobit, ale věřím, že to po mém vysvětlení přijmete. S losováním mi pomáhala má drahá polovička, která je neviditelnou součástí vzniku omalovánek i ostatních mých projektů.

 • Vlasta Malinová
 • Leona Bernáthová
 • Jana Zahradníková

♥ GRATULUJI ♥

Odměna pro všechny soutěžící

Z výše zmíněného důvodu jsem se rozhodla ještě pro jedno překvapení, ze kterého určitě budete mít radost všichni:

Každému, kdo se zapojil do soutěže posláním svého vybarveného obrázku, věnuji na vydané omalovánky výraznou slevu. Takže se do Avalonu v případě zájmu můžete vydat za celkem symbolickou cenu.

Jaké že ty omalovánky budou a kdy vyjdou?

Budou jak jinak než kouzelné a mystické. Fungovat budou stejně jako první díl Sebepoznávánek, s tím rozdílem, že Avalonia se už bude zaměřovat na jedno konkrétní téma a tentokrát také na konkrétní místo na planetě, které je s ním hluboce spojeno…

Kam se prostřednictvím nových obrázků podíváte je už celkem jasné. Ale s jakým tématem se v nich bude pracovat? To a více o omalovánkách, včetně informací o jejich vývoji, najdete zde a něco málo se průběžně též objeví na blogu či facebooku.

P.S.: Vítězům soutěže se brzy ozvu s dalšími informacemi 😉

Kateřina Polčanová
Jsem žena s kreativní duší, prožívající rozkvět svého ženství. Baví mne propojovat to, co umím s tím co vím, a proto předávám své zkušenosti a znalosti hravou a něžnou formou skrze svou tvorbu. Toužím tak přispět ostatním ženským dušičkám k poznání sebe sama, k nalezení božství uvnitř jejich vlastního nitra.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Doporučuji!
  • …Začít žít vysněný život?
  • …Navázat nový krásný vztah?
  • …Úspěšně nastartovat projekt?

   

  Nalaď se na vibraci svého přání a oprosti se od všeho, co ti brání k jeho naplnění. Jak? Pomocí láskyplných rituálů nových začátků a podpory zkušené koučky.

 • Krátké čtení k čaji :)
  • Jak jsem se dostala k malování?
  • Jak s jeho pomocí pečuji o své nitro?
  • Jak díky němu poznávám sebe sama?

   

  Inspiruj se v e-booku zdarma a vydej se na cestu do SVÉ srdeční krajiny.

 • 3 způsoby JAK a 1 důvod PROČ malovat - Kateřina Polčanová

 • Vybarvi si obrázek
  Vyber si obrázek z různých předloh ke stažení a vdechni mu nový život svým vlastním způsobem...

 • katerinapolcanova-cz