mystická kniha

plná inspirace, ilustrací a omalovánek

Vítej na tajuplném místě,

 

na pomezí dvou světů...

Jeden o nás, o ženách. O dávných tajemstvích, která nám kdysi byla blízká a důvěrná. Pocházejících z dob, kdy jsme byly kněžky, uctívající Bohyni v sobě a v přírodě, vědomé si cyklů, které nás utvářejí a magie, která nás vyživuje.

Ten další je o našich mužích. O dávných přísahách, které je kdysi spoutaly na dlouhé věky. Vyvedly je z dob, kdy byli rytíři, uctívající Bohyni ve svých ženách a matkách, kdy měli víru ve své srdce, díky níž byli nepřemožitelní a vášeň, která je činila všemocnými.

Avalonie přináší poselství z těch dob, kdy se nejstarší pravdy začaly ztrácet a portály mezi světy hroutit...

Navštiv místo, kde se psala historie

Avalonia tě zavede do Britanie, na místo opředené legendami, kde se před dávnými časy odehrávaly ty nejpohádkovější příběhy. S podmanivými obrázky se vypravíš do tajemné oblasti kolem Glastonbury v jihozápadní Anglii. Setkáš se v nich s čarodějem Merlinem a králem Artušem, zatančíš si na pahorku, na němž kdysi tančívali víly nebo se pomodlíš k duchům přírody tam, kde se k nim modlívali dávní druidové. Navštívíš skutečné místo, kde je hranice mezi naší skutečností a pohádkou tak tenká, že se navzájem prolínají. Vrať se znovu ke známým příběhům a pohlédni na ně tentokrát novýma očima.

Magický Avalon

Avalon je z legend o králi Artušovi znám jako jezerní ostrov, který neustále zahalují husté mlhy. Lidé od pradávna věřili, že právě sem přicházejí duše po smrti a připravují se zde na svá následující dobrodružství. Právě zde bylo také centrum posvátného učení a magie. Avalon byl zasvěcený Bohyni Matce, která se v předkřesťanském světě těšila nesmírné váženosti. Jejím prostřednictvím lidé uctívali mateřství a plodnost, zemi a vodu (plodnost žen byla ztotožňována s úrodností půdy), život a smrt, faunu i flóru. Ve starých pohanských časech si lidé byli běžně vědomi světa za závojem. Věděli, že v říši na druhé straně se nacházejí duše zesnulých, víly, elfové, dévové, elementálové a další přírodní a jiné jemnohmotné bytosti.

Spoj se s Bohyní

Avalonia je domovem Bohyně a můžeš se s ní zde setkat v mnoha jejích podobách. Přiblížit se k ní o kousek blíž, tím si vzpomenout na to své semínko božství a probudit jej v sobě znovu k životu. Avalonské kněžky tě zasvětí do tajů, jak se o něj starat a nechat ho růst.

 Dej Avalonu vlastní barvy

Dnes se můžeš spolu se mnou toulat mezi dvěma světy a představovat si svatyně a chrámy, nebo zahrady a háje v dobách, kdy zde žili vyvolení světci, kteří odtud učili lidstvo kosmickým pravdám, hlídali rovnováhu přírodních sil a pomocí kouzel dohlíželi na dění mimo ostrov.

Z nejznámějších obyvatel Avalonu vzpomeň třeba na Morganu Le Fay - čarodějku a později jednu z nejdůležitějších velekněžek v historii ostrova, jejíž původ sahá až za hranice lidského světa. Kromě ní se na tomhle místě setkáš s dalšími známými postavami z legend, ale taky s těmi sice bezejmennými, o to možná důležitějšími avaloniany...

Avalon a jeho legenda nás přitahuje, protože jeho čas byl vskutku obdobím plným víry a magie. Snad nyní nastává čas i pro nás, abychom pochopili vědění ukryté mezi řádky bájí a pověstí, i v krajině kolem nás jako takové.

Co ti Avalonia přinese?

Knihu, plnou příběhů a inspirace

+ omalovánky.

  • Připomeneš si dávné zážitky a moudrost našich předků
  • Dozvíš se zajímavosti, které o známých legendách ještě nevíš
  • Navštívíš kouzelné místo a spojíš se s jeho duchem v pohodlí domova
  • Kreativně podpoříš rozkvět svého ženství
  • Budeš mít k vybarvování 40 omalovánek a navíc i stránky knihy samotné

Avalonské omalovánky se momentálně dopékají! ;)

Aktuálně je hotovo:
96%

→ Avalonia právě hledá ideálního spolutvůrce, který jí otiskne do fyzické podoby.
Neboť jsme obě holky náročné, trvá tato část déle, ale o to víc se můžeš těšit,
protože výsledek bude opravdu magický.

Co zatím na knihu říkají první čtenářky?

Ahoj Káťo, moc pěknou knihu jsi vytvořila. To bude radost, až bude na světě. Přečetla jsem ji jedním dechem a budu se k ní vracet. V různých vrstvách nálad a chápaní se skrývají různé významy. Kniha vás vezme na pomezí mýtů, snů a reality a pomůže vám tento svět začlenit do svého života. Je krásná nejen obsahově, ale i vizuálně. Jsem moc ráda, že jsem si jí mohla přečíst. S láskou Linda
Linda Berger Božovskáwww.lindaberger.cz - Linda ukazuje ženám cestu k hojnosti
Kniha se mi líbí, je dobrá a obrázky jsou krásné. Zaujal mě v ní postoj k temnotě, který je zcela podle nového paradigmatu – což je skvělé. Je v ní spousta důležitých informací i o tom, jak fungují mužské a ženské energie, o Avalonu, Artušovi a Morganě… Jsem si jistá, že spoustu lidí poučí i zaujme.
Lydia Botanskáwww.lydia.cz - Lýdia je malířka, která se specializuje na Portréty síly
Knížka na mě působí velmi krásně a můj partner ji taky miluje. Proto jsem teprve v půlce, předčítám mu ji totiž vždy před spaním, když se společně sejdeme. :)
Lucie Jasmína Tkočováwww.jasluna.cz - Lucka je masérka a umělkyně
Kateřina Polčanová

↑ na hlavní stránku webu