Cestuju...

...ve světě plném barev

Miluju cestování,

poznávání všech barev různých koutů naší báječné planety.


Na cestách obvykle člověk nachází sebe sama snadněji, a zároveň surověji, než v pohodlí domova. Často se střetává s každodenností, která je najednou diametrálně odlišná. Banality, které dříve nudily jsou najednou úplně jiné, tak nějak víc zábavné - třeba, když hledáte cestu na místo, kde jste nikdy nebyly v jazyce, kterým jste nikdy nemluvili... anebo už možná klišé: objednat si jídlo v restauraci, když jediná ingredience v jídelním lístku, které rozumíte je univerzální "tomato" :)

Na cestách v praxi zažíváme, co znamená

být kreativní

...bez toho se totiž absolutně nedá obejít.


Cestování je v ledasčem podobné malování - rozvíjí kreativitu, učí rozlišovat detaily, učí překonávat překážky a těžit z chyb, dělat z nich naopak vzácnosti, které vlastně dělají daný okamžik či situaci nezapomenutelnou. Tím mění naše nitro. Vrací nás ke své pravdivosti. Vnímáme skrze něj nejrůznější aspekty sebe sama, cítíme naše kořeny rozrůstat se a čím dál tím víc chápeme, že jsme doma úplně všude.

Putuji tam, kam se cítím být volána. Nebo tam, mě život zavane. Zajímám se o hloubku krajin, o jejich historii, vzpomínky a kódy, které v ní přežily. Všude je uschováno léčení, které jen čeká až si je naše duše vyzvedne.

Během cest naše duše vzpomíná,

na své kořeny

Vezmu tě s sebou, chceš?


Taky miluješ cestování? Toužíš vydat se do světa? Zároveň ale existují ve tvém životě (nebo hlavě) nějaké překážky? Možná se trochu bojíš? Možná nevíš, kam se vydat, kde je to krásné a zajímavé? Nechceš cestovat jen tak, ale aby každý tvůj krok měl smysl a navíc tě vedl směrem k poznání tvých kořenů, k léčení tvé ženské energie?

Sdílím své kroky a přináším inspiraci z míst, která jsem osobně navštívila. Fotky, nějaké cestovatelské tipy, zajímavosti a také vědění, které jsem nashromáždila a prožila. Každého to sice táhne jinam, podle toho, kde jeho duše žila v předešlých věcích. Možná ale, že budeme mít alespoň nějakou část cesty společnou, možná tě lákají stejná místa a ráda bys je poznala ještě předtím, než se tam vydáš na vlastní pěst.

Rozcestník

Kde všude už jsem byla?

...počínaje českou domovinou, křížem krážem Chorvatskem,
Francie, Skotsko, Anglie, Gran Canaria...


+ mnoho a mnoho dalších značek na mapách, kam se teprve chystám.

Kdybych něco věděla o tom, že se jednou rozhodnu psát web, jistě bych si všechny své zážitky a poznatky zapisovala důkladněji už před lety. Asi mi nezbyde, než se na některá místa znovu vrátit - a tebe vezmu tentokrát s sebou. Kam to bude? Čas ukáže sám, to je na tom největší vzrůšo. Nech se unášet se mnou a nakoukni za hranice z pohodlí svého domova.

Celoročně slunečný ostrov s nádhernými plážemi, horami, tradičními vesničkami a jeskyněmi.
Magická země megalitů, vil, druidů a kněžek.