Výsledky soutěže o avalonské omalovánky

Začaly nám prázdniny a spolu s tím skončilo vybarvování obrázku do soutěže o chystané omalovánky. Zde se dovíš, jak to celé dopadlo…

Jak soutěžení probíhalo?

Nejprve jsem vám ukázala výběr několika mála obrázků, které budou součástí připravované knihy. Z nich jste si sami vybrali ten, který se vám líbí nejvíce a bude se v rámci soutěže vybarvovat.

Tak se ústředním maskotem soutěže stala Chalice Well, která je sama o sobě jedním z hlavních zástupců moderního Avalonu. Zatím je však ode mně k dispozici samotný obrázek bez popisu, a tak většina nejspíš neměla příliš tušení, co že to vlastně vybarvuje (kromě drobné nápovědy).

Dohromady se do soutěže sešlo 16 různých úhlů pohledu na toto místo – jeden magičtější než druhý.

Výběr vítězných obrázků

Původně jsem myslela, že pro mě bude snadné vybrat nejkrásnější vypracování zadání, ale… to jsem ještě nevěděla, jak moc skvělí jste! 🙂

Každý obrázek mi svítil do očí, přecházel barvami a poutal jinými detaily. V jednu chvíli jsem při hodnocení zjistila, že uplynulo několik hodin a namísto, abych měla vybrané nejhezčí obrázky, více a více mne do sebe každý jednotlivec pohlcoval. V každém se zkrátka našlo něco, čím přesahoval ostatní. Do každého bych mohla koukat hodiny a jen se kochat a nechat se nabíjet.

Došlo mi, že takhle vítěze nevyberu. Jasně, mohla jsem se do toho položit více technicky a studovat individuální volbu barev, způsoby vybarvování a detaily nedetaily… ale o tom pro mě malování není. Je o kouzlení, o empatii, o lásce – a to je něco, co jste podle mě dokázali všichni.

Proto jste pro mě v tomto směru vítězové všichni. No jo, jenže jakápak by to pak byla soutěž, že? 🙂

Vyhodnocení soutěže

Z toho důvodu jsem nakonec přešla k záložnímu řešení. Trochu jsem se odklonila od původního plánu, ale tak už to v životě bývá, že plány se mění. Všichni jste do vybarvování vložili stejnou míru své energie a tak by ode mě nebylo fér přijít a rozumově říct, kdo je lepší.

Abych stanovila výherce, přistoupila jsem nakonec k losování, kterému jsem se chtěla na začátku vyhnout. Jak se ale ukázalo, je pro mě navzdory očekávání mnohem smysluplnější. Doufám, že se na mě nebudete dlouho zlobit, ale věřím, že to po mém vysvětlení přijmete. S losováním mi pomáhala má drahá polovička, která je neviditelnou součástí vzniku omalovánek i ostatních mých projektů.

  • Vlasta Malinová
  • Leona Bernáthová
  • Jana Zahradníková

♥ GRATULUJI ♥

Odměna pro všechny soutěžící

Z výše zmíněného důvodu jsem se rozhodla ještě pro jedno překvapení, ze kterého určitě budete mít radost všichni:

Každému, kdo se zapojil do soutěže posláním svého vybarveného obrázku, věnuji na vydané omalovánky výraznou slevu. Takže se do Avalonu v případě zájmu můžete vydat za celkem symbolickou cenu.

Jaké že ty omalovánky budou a kdy vyjdou?

Budou jak jinak než kouzelné a mystické. Více o omalovánkách, včetně informací o jejich vývoji, najdete zde a něco málo se průběžně též objeví na blogu či facebooku.

P.S.: Vítězům soutěže se včas ozvu s dalšími informacemi 😉

Kateřina Polčanová

Jsem umělkyně na cestě kněžky. Takové, která inspiruje ženy k návratu ke svým kořenům, ke své podstatě, ke své síle.

Mým nástrojem je umění, především vizuální (ilustrace a obrazy), ale ráda tvořím také pomocí slova a hlasu.

Mým tvůrčím i životním pohonem je poznávání hlubin sebe sama. Hledám hojivou moudrost, odemykající paměti mé duše. Čerpám ze spojení se světem předků a jejich pradávných tradic.

Baví mě odhalovat dlouho zapomenuté pravdy, protože tím odkrývám dlouho zapomenuté části svého vlastního nitra.

Díky nim jsem schopná najít a uvědomit si starobylá zranění, která dosud působí v mém životě... abych jim řekla, že mám znovu v rukou plnou moc je zahojit a schopnost kreativně utvářet celý svůj život.

Propojováním svých talentů a vášní se postupně dostávám k hlubším a hlubším vrstvám své duše. Spolu s tím roste i inspirace a chuť sdílet všechnu tu nádhernou moudrost.

To, co se učím, sdílím s ostatními ženami, které v sobě cítí sílu a potřebu vyléčit stará zranění, ale třeba ještě nevědí, co přesně to znamená a jak na to.

Ukazuji, jak pomocí kreativity a intuice dojít k pochopení a harmonizaci svého vnitřního i vnějšího světa.Přináším hravou a tvořivou inspiraci z magického Avalonu, plného legend a archetypů.

E-book pro ženy, které chtějí být

vědomými (spolu)tvůrkyněmi

svého života...

ZDARMA KE STAŽENÍ

Omalovánkové tvoření

pro volné chvíle

Víš, proč je pro ženu zdravé kreativní tvoření? Kromě jiného se v jeho průběhu potkáváš sama se sebou, s různými svými tvářemi. Prožíváš, jaké to je být...

  • Dítětem, které si užívá požitku ze hry a tvorby.
  • Ženou, která na svět přivádí nové dílo a něžně o něj během jeho vzniku pečuje.
  • Čarodějkou, která vládne divokou magií barev a ladí detaily.
  • I vědmou, která vidí hlouběji za obraz a vnímá jeho skrytá poselství.

Nech se unést obrázky a vlastní fantazií...

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tvé osobní údaje použiju pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů