Za stíny do síly

osobní poradenství

Objednávka optimální péče pro tvou duši.

Jednorázové setkání s duší

Pro koho je jednorázová konzultace vhodná?

 • Nejseš si jistá, zda je pro tebe optimální dlouhodobá spolupráce?
 • Netušíš, jaká témata potřebuješ řešit?
 • Možná už teď víš, že nepotřebuješ ke svému posunu mou péči a vedení. Stačí ti pouze nakopnout inspiraci a pošťouchnout do tvé síly. Zbytek už zvládneš sama.

Během jednoho setkání odhalíme, jak moc jsi nebo nejsi v souladu se svou duší - ale už nestihneme jít do hloubky a zpracovat konkrétní bloky, které se případně vyjeví.

Jednorázová konzultace je tedy ideální pro ženy, které už se sebou umí nějakým způsobem pracovat - anebo jako ochutnávka pro rozhodnutí, zda jít do komplexnějšího balíčku.


Obsah setkání:

 • 1x sezení v délce 2-3 hod
 • 1x konstelace
 • základy práce s mužsko-ženskými archetypy, min. životy
 • zvědomění nejdůležitějších aspektů a pravdy duše

2.900 Kč

Balíčky:

Miluju v souladu se svou duší

Vztahy, láska, sexualita

Pro koho je tento balíček vhodný?

Jsou pro tebe partnerské vztahy a sexualita, upřímně řečeno, výzva? Témata, ve kterých tápeš a nedaří se ti vymanit ze zajetých vzorců, přestože bys chtěla?

Nemůžeš stále najít „toho pravého“? Nebo ve vztahu jsi, ale není to úplně to pravé ořechové? Víš, že by to mohlo být lepší? Toužíš po něčem jiném?

Potlačuješ sama sebe, aby ses zavděčila (potenciálnímu) partnerovi? Necítíš se dostatečně ženská, přitažlivá a myslíš si, že je zapotřebí na sobě něco změnit?

Pomůžu ti přijít na to, proč si tvá duše vybrala zrovna to tělo, ve kterém jsi i partnery, které přitahuješ... a dostat to vše do souladu ♡


Obsah balíčku:

 • 4x sezení po 2-3 hod (jednou týdně nebo jednou za 14 dní podle tvých preferencí, tzn. spolupráce na 1-2 měsíce)
 • 2x konstelace
 • práce s mužsko-ženskými archetypy, min. životy a rodovými liniemi
 • nejvýznamnější témata: ženství, tělo, sexualita, sebeláska, plodnost...

8.400 Kč

Tvořím v souladu se svou duší

Dary duše a její potenciál

Pro koho je tento balíček vhodný?

Pro ženy na volné noze, podnikatelky, v jakékoliv fázi, kdy potřebuješ inspiraci, kudy se vydat.

Chceš začít podnikat, ale nevíš, jaké je tvé téma, ve kterém se tvá duše bude cítit jako ryba ve vodě; které v tobě bude probouzet radost a vášeň, a ostatním přinášet hodnotu?

Možná své téma znáš, ale nevíš si rady, jak ho uchopit?

Chceš vytvořit opravdu jedinečný produkt nebo službu, který bude přínosem pro společnost i tvé podnikání? Ale nepřichází ti kvalitní nápady, a moc se zasekáváš v hlavě?

Možná chceš změnu, protože necítíš lehkost a flow, tam kde jsi? Dlouhodobě stagnuješ a nerosteš? Ale netušíš v čem konkrétně je problém, co by pro tebe bylo optimální?


Obsah balíčku:

 • 4x sezení po 2-3 hod (jednou týdně nebo jednou za 14 dní podle tvých preferencí, tzn. spolupráce na 1-2 měsíce)

 • 2x konstelace
 • práce s mužsko-ženskými archetypy, min. životy a rodovými liniemi
 • nejvýznamnější témata: dary duše, účel stvoření, inspirace, kreativita, peníze, sebehodnota...

8.400 Kč

Žiju v souladu se svou duší

Luxusní hloubková péče pro celou bytost

Pro koho je tento balíček vhodný?

Možná se zdá, že už máš v životě vše důležité vyřešené, ale přitom se pořád necítíš vnitřně uspokojená? Máš pocit, že to nejsi tak docela ty, kdo žije tvůj život? Anebo jakobys ty žila život cizí osoby?

Co tvoje duše a tělo doopravdy potřebují pro život ve zdraví, síle, harmonii, extázi na všech úrovních?

Ucelená péče a podpora na tvé cestě. Podíváme se na tvou kariéru, vztahy, zdraví atd... Roztančíme společně všechny oblasti, kde to teď drhne.

Jedná se o hlubší intenzivní spolupráci pro ty, které jsou opravdu připravené poznat sebe sama, svou duši a podstatu, stejně jako rozhodnuté změnit svůj život k lepšímu a něco pro to udělat.


Obsah balíčku:

 • 9x sezení po 2-3 hod (jednou týdně nebo jednou za 14 dní podle tvých preferencí, tzn. spolupráce na 2-4 měsíce)

 • 4x konstelace
 • práce s mužsko-ženskými archetypy, min. životy a rodovými liniemi
 • nejvýznamnější témata: vše výše zmíněné do hloubky - tj. ženství, tělo, sexualita, sebeláska, plodnost, dary duše, účel stvoření, inspirace, kreativita, peníze, sebehodnota a další (kam nás navede tvá duše)...

16.000 Kč

Jak konzultace probíhají?

Formou online videochatu (přes Skype, Messenger, Whatsup).

Nebo osobně v západních Čechách.

Trvání jednoho sezení je v rozmezí 2 - 3 hod.

Při objednávce napiš do poznámky, jaký termín
pro první setkání 
se ti hodí. Pokud máš dopředu rozplánovaný
čas, připoj rovnou návrhy termínů pro všechny schůzky.
Jinak se na dalších termínech domluvíme osobně.

Před první konzultací ti pošlu kraťounký dotazník, abychom se obě trochu připravily a naladily na společnou práci :)

Průběžná podpora

Součástí balíčků je členství v uzavřené skupině na Facebooku, kde o tebe budu průběžně pečovat a podporovat tě na tvé cestě.

Skrze skupinu spolu budeme ve vzájemném kontaktu a komunikaci
i v mezičase mezi jednotlivými setkáními. 

Kdykoliv potřebuješ s něčím poradit nebo posdílet, najdeš ve skupině prostor, kde mě můžeš oslovit a já obratem zareaguji (nemusíš tedy čekat, než se znovu sejdeme).

Do skupiny ti také budu nahrávat právě takovou inspiraci, jakou aktuálně potřebuješ.

Máš nějaké otázky k osobní konzultaci a balíčkům, na které jsi nenašla na této stránce odpovědi? Napiš mi na info@katerinapolcanova.cz, ráda ti poradím.


Co říkají ženy na spolupráci se mnou?

Jaké to je jít za stíny do síly?

Před dvěma týdny jsem absolvovala terapii Za stíny do síly s nacítěním se na duši po Skype. Potřebovala jsem poradit a odkrýt souvislosti, proč se necítím poslední týdny zrovna dobře a jsem vnitřně smutná. Většinou to je něco, co je potřeba najít, prožít a uvolnit. Káťa mi byla průvodcem do míst, kam by se většině z nás dobrovolně a samotnému nechtělo. Ačkoli moje duše do toho nakonec jít nechtěla a bála se, Kaťa mi byla oporou a dokázala mou duši natolik uklidnit, abychom vše, co bylo potřeba, zvládly. Velice se mi ulevilo. Došla mi díky tomu i spousta souvislostí a opět se rozproudila energie a zase jsem se cítila dobře. Ve druhé části jsme si příjemně povídaly nejen o mne, ale i mojí dcerce a některých, pro mne důležitých, souvislostech. Mít někoho, s kým tato témata můžete rozebrat, je moc příjemné. Po skončení terapie je se mnou Káťa v kontaktu a pomáhá mi posouvat se skrz další vynořující se témata. Není to tedy tak, že po skončení jste na to zase sami. Díky ní jsem postupně zvládla uzavřít jednu velkou, zamotanou kapitolu a posunout se i v chápání dalších „duchovních“ souvislostí naší existence. Vřele proto doporučuji všem, kteří na své cestě narazili na něco většího a temnějšího, s čím si sami nedokáží pomoct, Káťa vám bude skvělým průvodcem i oporou. Teď je i vhodná doba nenechat se ovládat strachy, ani se nechat omezovat svými bloky a posunout se zase o kus dál. Pro mne to byla velice dobrá investice do sebe i své budoucnosti a vynaložených prostředků rozhodně nelituji.
Hana Karhanovášéfredaktorka časopisu a maminka postižené dcerky, FB: Mámadown
Setkání s Katkou mi neuvěřitelně změnilo život. Naprosto mě okouzlila její čistá autentická energie s příjemným hlasem, který ve mně vzbuzoval důvěru. Katka má úžasný dar napojit se na Vaší duši a Vy se tak můžete jejím prostřednictvím spojit se svým Já a dozvědět se od své duše vše, co potřebujete vědět. Její vhledy ve mně probouzely nesmírnou radost a naplnění, a zároveň uvědomění a pochopení toho, kým opravdu jsem, jaká je má esence a jaké jsou mé dary. Rovněž jsem se dozvěděla, zda je má duše v souladu s mým tělem, a jak tohoto souladu můžu dosáhnout. Katka je čistá duše plná pravdy, kterou pomůže odkrýt i Vám uvnitř Vás samých, a pomůže Vám najít Váš nový životní směr a naplnění tak, abyste žili v souladu se svou pravou podstatou. Z celého srdce děkuji!
Ludmila Peškovácertifikovaná koučka osobního rozvoje, www.ludmilapeskova.cz

Kateřina Polčanová

Umělkyně na cestě kněžky
Přináším hojivou inspiraci a podporu pro ženy, které cítí:

♡ volání své duše ♡ potřebu uvědomit si a dořešit dávná hlubinná zranění ♡ touhu znovu objevit své dary, probudit svou vnitřní magii a narovnat se do své celistvosti a síly ♡ 

Jedním z mých talentů je vhled do podstaty, schopnost prohlédnout skrze vrstvy a vytáhnout pro tebe na světlo pravdu, která není vidět na první pohled.

Dalším je umělecký projev - tvořím barvami, slovy, hlasem... Obklop se ilustracemi, vybarvuj omalovánky, začti se do příběhů nebo zaposlouchej do písní.

Mým posláním je připomenout ti krásu a moudrost tvé duše, tvého těla, tvých předků, přírody, života...