ilustrace7-katerinapolcanova

Ženo, víš kdo jsi?

Nejen poslední týdny se pro mě nesou v duchu nalézání vlastní hodnoty. Já osobně věřím, že každá žena zná svůj cíl, svou sílu a hodnotu. Jak je tedy možné, že se tak často ocitáme na scestí nebo na vetchém mostě? A jak zas získat pevnou půdu pod nohama?

Kdo je žena?

Žena je éterická bytost, stvořená jako odpověď na otázky vesmíru.

Podstata ženy je prodchnuta tančícím světlem. Každá žena je královna a bohyně, ale také čarodějka a válečnice v jednom. Každá je panna i matka, růže i lilie. Má v sobě kus hříchu i bohabojnosti, dokáže ohně jedinou myšlenkou rozdmýchat a jediným pohledem zhasit.

Žena jako taková je vyjádřením čisté kreativní síly, která jí dává prakticky neomezené možnosti zázraku tvoření. Proto je pro každou ženu kreativita přirozená a je pro ni velice důležité ji vyjadřovat.

Zdraví ženy = zdraví planety. Naše planeta má ženskou duši, která skrze přírodu rodí, pečuje, ochraňuje, ale i vychovává své děti, stejně jako je to přirozené pro moderní ženu. Ta má však oproti Gaie (jak se duše Země někdy nazývá) jednu velkou nevýhodu…

Vychýlení ženy

není zarovnaná s celým vesmírem. Je vykloněná, odchýlená od roviny svého prvotního plánu. Nežije ze své podstaty, nevyužívá svou kreativitu vůbec, nebo nesprávným způsobem.

Nerozumí rozdělení a předurčení ženské a mužské energie. Neptá se svého těla, nepoužívá vědomě své léčitelské dary. Je zmatená a nespokojená v místě, kde se nachází. Její lůno je choré a křehké, její Yoni pláče a zářící had se krčí zamotaný a pošlapaný u jejích nohou. Je jako dítě ztracená, a protože nežije v rytmu galaxie, propadá pocitům úzkosti.

Ženě by přitom stačilo tak málo k uzdravení – a tím k uzdravení celé její rodiny, společnosti… Vždyť žena je odpovědí na otázky vesmíru, proto jak by mohla zapomenout na svůj původ a důvod?

Co je pro ženu důležité?

Vnímat sebe sama, PTÁT SE sebe sama, milovat své ženství, projevovat své ženství.

Znát svou hodnotu a svou úlohu, přitom milovat bez výjimek a nároků. Opravdu milovat. Žena se musí hýčkat, pěstovat svou něžnost a ruku v ruce s tím rozvíjet svou vnitřní sílu měnit světy.

Měla by být teplým hnízdem, které pomáhá ostatním duším šťastně dospět do svého plného potenciálu.

Zásadním pro ženu je být skutečným ztělesněním tvořivých sil vesmíru, zatímco muž jeho hybnou silou, která dává jejím idejím tvar a činí je pravdou ve hmotě.

Žena musí žít svou kreativní podstatu, nevyužívaná tvořivá síla ji jinak sežehne zevnitř (třeba ve formě různých ženských zánětů a jiných problémů)…

K tomu všemu potřebuje nejprve sama cítit bezpečí, které si však musí zajistit sama dostatkem lásky ve svém srdci. Je-li hojnost v jejím nitru, je i všude kolem ní a nikdy jí nenastane nouze o příležitosti ke tvoření. Ona celá je jedna velká kreativní myšlenka a nápad bohyně.

Na svou roli by se měla připravovat od narození – učit se soucitu, nesobeckosti, vřelosti a spolu s tím v ní budou vzrůstat magické schopnosti intuice a empatie (vhledu a vcitu). To jsou její čarovné moci, které jí byly dány jako nástroje k tvoření a k léčení, k vedení stvoření do existence v blahobytu, míru a jednotě.

Kým jiným by se měla nechat vést, než přírodou, její největší učitelkou?

zena

Ženo, miluj se

Faerické víly, kněžky, sestry, dcery a matky… probuďme v sobě všechny naše kouzelné atributy, ukažme světu, že víme kdo jsme a proč tu jsme.

Uznejme svou vlastní hodnotu a nebojme se jí vyzářit ze sebe ven mezi ostatní.

Milujme se. Milujme sebe samy, své duše, svá těla, milujme se mezi sebou navzájem a milujme všechny součásti bytí v pozemské zkušenosti. Ten prostý cit udělá královnu z každé princezny, vílu z každé čarodějky a bohyni z každé kněžky.

Navrací ti zdraví, krásu, prohlubuje tvé nitropřivádí blíž k sobě = k bohyni. To nejhorší co se ti může stát je, že někoho nakazíš svým vědomým světlem.

A jak se vnímáš jako žena ty? Kdy vnímáš svou velikost nejvíce? Co ti nejlépe dodává síly k dalším krokům ve tvém životě? Sdílej svou zkušenost, aby mohla najít inspiraci i ta z nás, která stále na bohyni uvnitř sebe nevěří.

Kateřina Polčanová
Jsem umělkyně na cestě kněžky.

Přináším hojivou inspiraci a podporu pro ženy, které cítí:

♡ volání své duše ♡ potřebu uvědomit si a dořešit dávná hlubinná zranění ♡ touhu znovu objevit své dary, probudit svou vnitřní magii a narovnat se do své celistvosti a síly ♡

Jedním z mých talentů je vhled do podstaty, schopnost prohlédnout skrze vrstvy a vytáhnout pro tebe na světlo pravdu, která není vidět na první pohled.

Dalším je umělecký projev - tvořím barvami, slovy, hlasem... Obklop se ilustracemi, vybarvuj omalovánky, začti se do příběhů nebo zaposlouchej do písní.

Mým posláním je připomenout ti krásu a moudrost tvé duše, tvého těla, tvých předků, přírody, života...

Více z mého příběhu.

► Ukážu ti, jak dojít pomocí kreativity a intuice k hlubšímu pochopení a harmonizaci svého vnitřního i vnějšího světa.

► Zvu tě do magické říše Avalon, plné legend a archetypů.

► Poznej se mnou podstatu své duše.

E-book pro ženy, které chtějí být

vědomými (spolu)tvůrkyněmi

svého života...

ZDARMA KE STAŽENÍ

Omalovánkové tvoření

pro volné chvíle

Víš, proč je pro ženu zdravé kreativní tvoření? Kromě jiného se v jeho průběhu potkáváš sama se sebou, s různými svými tvářemi. Prožíváš, jaké to je být...

  • Dítětem, které si užívá požitku ze hry a tvorby.
  • Ženou, která na svět přivádí nové dílo a něžně o něj během jeho vzniku pečuje.
  • Čarodějkou, která vládne divokou magií barev a ladí detaily.
  • I vědmou, která vidí hlouběji za obraz a vnímá jeho skrytá poselství.

Nech se unést obrázky a vlastní fantazií...

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tvé osobní údaje použiju pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Cítíš vnitřní volání své duše, touhu spojit se s ní a poznat ji?

  • Společné kouzlení barvami – pomůžu ti vyjádřit vnitřní magii tvé duše ✎

  • Otevři se vhledům do své duše, splyň s ní ve společném tanci ♫♪

  • Chceš do svého života vnést více kouzla? Ponoř se do dávných legend, probuď svou intuici a tvořivost ✫❂✫

  • E-book pro ženy, které chtějí být vědomými (spolu) tvůrkyněmi svého života ☻

  • Inspiruj se, propoj se a tvoř v sesterském kruhu vědomých žen, umělkyň, kněžek, čarodějek, víl… ♥♥♥